Võimalused

Võru HUUB pakub mitmekülgseid tegevusi ja unikaalseid ruumide võimalusi, mis toetavad nii kogukonna ühtsust kui ka individuaalset arengut.

Korralda enda üritus

Võru HUUBis on olemas ürituste ruum. Ürituste ruum on varustatud vajaliku esitlus-, heli-, valgus- ja videotehnikaga, mis võimaldab korraldada üritusi nii kohapeal, kui ka otseülekandena.

Osale HUUBi üritustel

Korraldame erinevaid üritusi, koosviibimisi, kursuseid, seminare jms, mis aitab sul areneda ning viia enda ideed teostuseni. Korraldame ühiseid koosviibimisi selleks, et luua tugev ühtne kogukond, kes muudab kohaliku elu kvaliteeti paremaks läbi koostöös sündinud ettevõtmiste.

Võimalus pidada enda koosolekuid

Meie koosolekute ruumides on võimalik kõigil pidada koosolekuid kuni 6-liikmelise seltskonnaga. Koosolekute ruumis on olemas 55-tolline teler ning öökulli kaamera, mis võimaldavad pidada ka hübriid variandis koosolekuid. 

Kaugtöö ruum ootab sind

Kaugtöö ruumis ootavad sind ergonoomiline tool ning ühe nupuvajutusega kõrgust muutev laud, mis muudavad sinu töökeskkonna just selliseks, nagu vajad! Rahulik ruum, mis mahutab kolm kaugtöö kohta.

Salvesta enda podcast meie juures

HUUBil on olemas ka enda helisalvestuse ruum, mis sobib ideaalselt podcastide salvestamiseks. Ruum on varustatud helisalvestuseks vajaliku tehnikaga ning tarkvaraga (FL Studio).

Oled tööst väsinud? - PUHKA!

Kui aju vajab intensiivsest tööst puhkust ja värskendust, siis on leidub sellele lahendus HUUBi puhkeruumis, mis on varustatud erinevate raamatute, lauamängude ning videomängude konsoolidega. Puhata on võimalik ka meie ruumides asuvas köögis, kus saad einestada, juua kohvi, teed või kakaod ning suhelda erinevate inimestega.

Kirjuta meile